Z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka zapraszamy wszystkich Wnuków i Wnuczki do wzięcia udziału w naszej akcji

“Złóż życzenia swoim Dziadkom”.

Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś jaki prezent/niespodziankę chcesz podarować swoim Dziadkom – to mamy dla Ciebie rozwiązanie – nagraj filmik z życzeniami dla Babci, Dziadka lub dla Nich razem i prześlij nam to nagranie. My, w ramach obchodów tego szczególnego święta wyświetlimy Twoje życzenia i przygotujemy słodką, kolorową niespodziankę, która będziesz mógł od nas odebrać i podarować Seniorom.

„Kochana Babciu, Kochany Dziadku! W tym wyjątkowym dniu życzę Ci…” no właśnie! Czego będziesz życzył i jak to zrobisz? O tym decydujesz sam!!!

10 pierwszych filmów (życzeń)  – zostanie nagrodzonych upominkiem dla Babci i/lub Dziadka, który będzie do odebrania w dniach 21/22 stycznia w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Iwanowicach, ul. Strażacka 5, Iwanowice Włościańskie (na jeden film przypada jeden upominek).

W akcji mogą wziąć wszystkie osoby, które mają swoją ukochaną BABCIĘ lub ukochanego DZIADZIUSIA a może też mają ICH razem 🙂 (dzieci, młodzież, osoby dorosłe; jedna osoba/rodzina może zgłosić jeden film/życzenia).

Życzenia prosimy przesyłać w formie filmików – nagranych dowolną metodą, techniką.

Nagrane życzenia prześlijcie na adres: gckib@iwanowice.pl

A więc wszystkie Wnuczki i Wnukowie do dzieła ! Śpieszcie się bo zostało mało czasu! Zróbcie swoim dziadkom niespodziankę!

Poniżej znajduje się karta zgłoszeniowa – nie zapomnijcie jej wypełnić i przesłać wraz z nagraniem.