Gmina Iwanowice postanowiła włączyć się w akcję zbierania plastikowych nakrętek i pozyskane w ten sposób środki finansowe przeznaczać na potrzeby dzieci niepełnosprawnych z terenu naszej gminy. Przed Urzędem Gminy w Iwanowicach ustawiono pojemnik z sercem, który czeka na zapełnienie nakrętkami różnego rodzaju. Im więcej ich zbierzemy, tym szybciej pomożemy potrzebującym. Zasada jest prosta – kilogram nakrętek po różnego rodzaju napojach przekazanych do recyklingu to średnio 70-90 groszy. Do pojemnika mieści się ok. 100 kg. Cele zbiórki mogą być różne – zakup wózka inwalidzkiego, sfinansowanie leczenia, pomoc w terapii itp. Systematycznie będziemy informować o działaniach jakie dzięki zebranym nakrętkom uda nam się wesprzeć.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do zbierania nakrętek i wrzucania ich do naszego wspólnego serca. Zbierajmy, aby pomagać! ❤️??

Brawo dla KGW 3K z Krasieńca za zaangażowanie w akcję zbierania nakrętek! ???

Jeżeli chcielibyście Państwo wziąć udział w zbieraniu nakrętek, a nie możecie lub nie po drodze Państwu do Iwanowic Włościańskich, a bliżej do Krasieńca, to zachęcamy do skorzystania z możliwości oferowanej przez nasze Kreatywne Kobiety ? Przynieście swoje zbiory do pojemnika przed sklepem Odido Krasieniec Stary!

Aktualnie zbiórka dotyczy wsparcia finansowego dla 6-letniego wojownika z naszej gminy, który boryka się urodzenia z dziecięcym porażeniem mózgowym. Cieszymy się, że wokół nas jest tyle osób o dobrych sercach ❤