Szanowni Państwo,

w minioną sobotę (08.06.2019 r.) zakończyliśmy tegoroczne zajęcia Uniwersytetu Dziecięcego, które odbywały się w Iwanowicach. W ciągu tego roku odbyło się 9 wykładów, podczas których wykładowcy z Wyższej Szkoły Humanitas z Sosnowca zabierali swoich studentów w niezwykłe naukowe podróże. Mieli oni okazje przyglądnąć się bliżej zarówno swoim zmysłom, jak i ssakom, gadom oraz dinozaurom. Przy pomocy ciekawych i pouczających eksperymentów, dowiedzieli się czym jest prąd, co daje nam ogień i jakie są ich właściwości. Z tych spotkań dzieci wyniosły wiedzę, która przyda im się zarówno w szkole jak i w życiu codziennym.

Podczas zakończenia roku akademickiego 2018/2019 uczestnicy otrzymali upominki oraz dyplomy, które wręczali obecni na tej uroczystości goście: dr. Danuta Morańska Dyrektor Instytutu Innowacyjnej Edukacji Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu, dr. Robert Lisowski – Wójt Gminy Iwanowice, Monika Świątek – Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Iwanowicach.

Serdecznie dziękujemy za interesujące wykłady całej kadrze Wyższej Szkoły Humanitas, która brała udział w spotkaniach. Uczestnikom serdecznie gratulujemy osiągnięć, wytrwałości i zapału do nauki.

Zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach w kolejnym roku akademickim!

Studentów, którzy nie mogli uczestniczyć w ostatnich zajęciach zapraszamy po odbiór dyplomu i podarunków do Gminnego Centrum Kultury w Iwanowicach (Iwanowice Włościańskie 111).