Szanowni Państwo! Uprzejmie informujemy, że znamy już laureatów konkursu prowadzonego w ramach akcji #mojagminaiwanowice #akcjapromocja !

Zgodnie z regulaminem, jednym z aż trzech zwycięzców jest osoba z najwyższą liczbą polubień zdjęcia. Tą osoba jest użytkownik @ulicki.pl. Chyba wszyscy się z tym zgodzimy, że tęcza na tle Przestańska zaprezentowała się fenomenalnie. Jury na podstawie punktacji wyłoniła pozostałych dwóch zwycięzców konkursu. Wykluczona w ocenie zostaje osoba wygrywająca nagrodę za zebrane polubienia. Decyzją Jury, w gronie laureatów znalazł się użytkownik @Aoprys za przepiękny krajobraz zawierający konstelacje gwiazd i kometę Neowise na tle Damic. Trzecim zwycięzcą jest użytkownik @aro89pl, który ujął na swoim zdjęciu rzekę Dłubnię w miejscowości Sieciechowice. Serdecznie gratulujemy! Przygotowaliśmy dla Was nagrody, które będą czekać od poniedziałku w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Iwanowicach (ul. Strażacka 5).

Jednocześnie przypominamy, że obecnie toczy się kolejna, druga runda konkursu! Dodawajcie zdjęcia na Instagram z hasztagiem #mojagminaiwanowice oraz #akcjapromocja i wygrywajcie nagrody!

Do 15 października czekamy na Wasze zgłoszenia.