Szanowni Państwo,

18 października w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Iwanowicach odbędzie się Wieczór Bibliotek.

Będzie to wieczór pełen przygód zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych. Plan tego szczególnego wieczoru przedstawia się następująco:

17:00 – 17:45 – odbędą się warsztaty plastyczne o tematyce jesiennej – serdecznie zapraszamy wszystkich młodych czytelników.

18:00 – wieczór autorski z Iwoną Bińczycką -Kołacz, autorką “Dialogi z czarnym Platonem” oraz “Znak ostrzegawczy”. Książki tej autorki już niedługo będą dostępne w Bibliotece w Iwanowicach.

19:00 – 20:30 – dyżur prowadzi Biblioteka – wystawiając książki na receptę, każdy potrzebujący otrzyma niezbędną i natychmiastową pomoc 🙂

 

Przez cały wieczór będzie można również porozmawiać o literaturze z pracownikami Biblioteki w Iwanowicach. Od tego dnia, w Bibliotece zacznie również działać “SKRZYNIA ŻYCZEŃ I ZAŻALEŃ”. Do skrzynki będzie można wrzucać karteczki z informacjami co w bibliotece jest fajne, czego czytelnikom brakuje, jakie książki są potrzebne, ale też wszystkie “złote myśli” naszych czytelników. Chcemy, żeby biblioteka była miejscem często odwiedzanym przez coraz większą liczbę mieszkańców gminy.

 

 

Serdecznie ZAPRASZAMY!!!