Szanowni Państwo,

zakończyliśmy akcje „Weźmy sprawy w swoje ręce”. Akcja polegała na szyciu maseczek z materiałów zakupionych przez Gminę, przez Koła Gospodyń Wiejskich oraz osoby indywidualne. Następnie uszyte maseczki wraz z „Pakietami Wsparcia” zostały przekazane osobom starszym, potrzebującym, pracownikom , strażakom  oraz mieszkańcom naszej  gminy.

„Pakiety Wsparcia” które zawierały egzemplarze gazety „Głosu Seniora”, książki i ulotki zostały przekazane dla  Seniorów  naszej gminy  przez Stowarzyszenie „Manko” w ramach współpracy z Panem Łukaszem Salwarowskim  i programów Gmina Przyjazna Seniorom oraz Ogólnopolska Karta Seniora. W imieniu Seniorów i mieszkańców dziękujemy za pamięć i wsparcie. Mamy nadzieję że ten gest w postaci literatury i prasy umili Państwo ten trudny czas.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji szycia maseczek dla naszych mieszkańców. Dziękujemy Kołom Gospodyń Wiejskich z Celin, Grzegorzowic, Sieciechowic, Poskwitowa Nowego, Poskwitowa Starego, Lesieńca, Zalesia, Krasieńca Starego oraz Sułkowic. Dziękujemy Pani Joli i Pani Małgosi.

Za pomoc w dostarczeniu mieszkańcom, seniorom materiałów i uszytych maseczek dziękujemy Radnym Gminy Iwanowice, Sołtysom, Kołom Gospodyń Wiejskich, Ochotniczym Strażom Pożarnym oraz wszystkim którzy zaangażowali się w nasza akcję

Podsumowując starszym i potrzebującym mieszkańcom Gminy Iwanowice  w ostatnim czasie zostało przekazane 1100 sztuk maseczek , tyle samo książek i egzemplarzy gazet. Niezmiernie cieszy nas fakt iż tak dużo różnych osób oraz organizacji zaangażowało się w akcję. Jeszcze raz dziękujemy za pomoc i wsparcie.

„Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas” Flora Edwards