Ogólnopolskie Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich wraz z Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej zapraszają na webinarium “Ochrona własności intelektualnej na wyciągnięcie ręki!”.

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich wraz z Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej zapraszają na webinarium “Ochrona własności intelektualnej na wyciągnięcie ręki!” cz. II. Kolejne spotkanie poświęcone ochronie własności intelektualnej w naszym najbliższym otoczeniu!

Podczas wydarzenia ekspert ze Światowej Organizacji Własności Intelektualnej (WIPO) zaprezentuje praktyczne korzyści płynące z ochrony oznaczeń geograficznych produktów regionalnych i rękodzieła. Następnie specjaliści z Urzędu Patentowego RP opowiedzą o możliwościach, jakie stwarza ochrona wynalazków, wzorów przemysłowych i znaków towarowych, a także przedstawią aktualne inicjatywy edukacyjne Urzędu.

Zaprezentujemy również najnowszy program wsparcia w zakresie ochrony własności intelektualnej dla małych i średnich przedsiębiorstw.Wydarzenie skierowane jest szczególnie do osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z ochroną własności intelektualnej.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w webinarium! Link do transmisji online pojawi się pod tym linkiem https://uprp.gov.pl/…/webinarium-ochrona-wlasnosci… dzień przed wydarzeniem.