Szanowni Państwo,

z uwagi na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa oraz ze względu na potencjalne zagrożenie związane z koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym chorobę COVID-19, a także w ślad za zaleceniami Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, https://www.gov.pl/web/kultura/koronawirus-ograniczenie-dzialalnosci-instytucji-kultury-przedluzone-do-odwolania2 i w trosce o bezpieczeństwo sanitarne, przypominamy że wszelkie sprawy można załatwić jedynie drogą elektroniczną lub przez telefon.

Wszystkie dodatkowe organizowane przez GCKiB zajęcia oraz spotkania zostają zawieszone do odwołania.

O ponownym uruchomieniu zajęć będziemy informować Państwa na bieżąco.  

Dodatkowo wszystkie Gminne Biblioteki zostają zamknięte dla Czytelników do odwołania. W związku z powyższym wstrzymujemy wypożyczenia oraz zwroty książek. Informujemy jednocześnie, że terminy zwrotów przypadające na ten okres zostają przesunięte do momentu przywrócenia normalnego funkcjonowania bibliotek. W dniach zamknięcia bibliotek nie naliczamy opłat za przetrzymanie wypożyczonych książek. O terminie ponownego otwarcia bibliotek będziemy informować na bieżąco.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. (12) 388-45-16 lub e-mailowy (gckib@iwanowice.pl) w godzinach funkcjonowania GCKiB (w pon 8.00-17.00, wt-czw 8.00-16.00, piąt. 8.00- 15.00).