Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w VI Gminnym Konkursie na wielkanocną PISANKĘ. Organizatorem konkursu jest Samorządowe Przedszkole Słoneczne w Iwanowicach oraz Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Iwanowicach.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół, oddziałów przedszkolnych i przedszkoli z terenu Gminy Iwanowice z rodzinami.

Przedmiotem konkursu są pisanki wielkanocne, wyłącznie w formie przestrzennej w kształcie jaja. Prace powinny być wykonane samodzielnie. Technika wykonania pisanki jest dowolna.

Prace należy sfotografować (trzy ujęcia: z góry oraz z dwóch stron) a zdjęcia przesłać na adres gckib@iwanowice.pl do dnia 02 kwietnia 2021 roku. Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w konkursie jest przesłanie wraz ze zdjęciami niezbędnych dokumentów (karty zgłoszeniowej oraz klauzuli RODO), podpisanych przez rodzica/opiekuna.

Laureaci otrzymają nagrody rzeczowe.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 12 kwietnia 2021 roku – wyniki zostaną zamieszczone na stronie internetowej Samorządowego Przedszkola „Słoneczne” w Iwanowicach, Urzędu Gminy Iwanowice oraz GCKiB w Iwanowicach.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel.

• 012 388 45 16 – GCKiB w Iwanowicach.

• 012 388 40 16 – Samorządowe Przedszkole „Słoneczne” w Iwanowicach.

Wszystkich chętnych do udziału w konkursie zachęcamy do zapoznania się z regulaminem, poniżej zamieszczamy też niezbędne dokumenty: