We wtorkowe przedpołudnie 31.01.2017r. podczas ferii z Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w GZS w Iwanowicach gościliśmy Baśniową Kapelę. Państwo Dorota i Adam Szafraniec przedstawili spektakl pt. ,,Sukienka Księżniczki Zosi” z cyklu ,,Mikołajowe Opowieści”. Dzieci, począwszy od przedszkolaków do uczniów Szkoły Podstawowej klas I – III z zaciekawieniem słuchały o przygodach Zosi i złym człowieku w którego sercu dokonała się przemiana i dobro zwyciężyło zło. Śpiewając i powtarzając krótkie refreny piosenek, dzieci brały czynny udział w przedstawieniu i zabawie. Treść muzycznej bajki i piosenki z widowiska pewnie na długo pozostaną w ich pamięci.

  Na zakończenie wszyscy mogli zakupić  płyty z piosenkami i książki Baśniowej Kapeli, a ich autorzy chętnie składali swoje autografy podpisując je. Występ artystyczny jak zwykle w przypadku Baśniowej Kapeli dostarczył wszystkim wielu pięknych, wzruszających emocji a także wesołej zabawy.

  Podczas spotkań feryjnych zorganizowanych przez GCKiB odbyło się również wiele ciekawych zajęć, między innymi dzieci spotkały się na warsztatach szycia, origami i decoupage. Mamy nadzieję że wszystkim którzy uczestniczyli w zajęciach  ferie z GCKiB się podobały. Do zobaczenia na następnych warsztatach  i spotkaniach.

 B. Ciaćma