Spotkanie z ssakami i dinozaurami.

W tą sobotę tj. 8 grudnia odbyły się zajęcia Iwanowickiego Uniwersytetu Dziecięcego. Tematem spotkania były ssaki, i rzeczywiście był to wykład o ssakach ale takich nietypowych. Nasi studenci na własne oczy mogli zobaczyć  jeża albinosa, wiewiórkę australijską, rudego królika o imieniu Deisy oraz kangura. Tym większa radość była dzieci, kiedy mogły nie tylko je pogłaskać, ale i się do nich przytulić. Wykład podobał się wszystkim. Międzyczasie rodzice mogli skorzystać z wykładu który odbywał się w drugiej sali i był przygotowany tylko dla nich. Temat zajęć był następujący „Jak odnaleźć wsparcie i siłę dla siebie?”.
Po wykładzie Iwanowickiego Uniwersytetu Dziecięcego odbyły się warsztaty które poprowadziła Pani Krystyna Kowalczyk. Dzieci wykonywały wydzieranki, których głównym bohaterem był dinozaur. Nie obyło się również bez motywu świątecznego, którym na tych ostatnich zajęciach w tym roku były kartki bożonarodzeniowe.

Na kolejny wykład Iwanowickiego Uniwersytetu Dziecięcego oraz zajęcia plastyczne zapraszamy już w roku 2019, dokładnie 2 lutego.

M.Świątek