W piątkowe przedpołudnie 15.06. 2018r. o godzinie 10.00, Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Iwanowicach zorganizowało spotkanie uczniów klas I – VII Szkoły Podstawowej w Iwanowicach z przedstawicielami Wydawnictwa dla dzieci i młodzieży ZNAK Emotikon. Najciekawsze pozycje w literaturze dziecięce w ofercie wydawnictwa przybliżyła Specjalista d/s Promocji i PR Pani Kinga Łannik, która na przykładzie doskonale znanych bestsellerów takich jak : ,,Mikołajek”, ,,Kubuś Puchatek”, ,,Paddington”, czy nowocześniejszych serii
,,Magiczne drzewo”, ,,Koszmarny Karolek”, ,,Nowe przygody Bolka i Lolka” polecała nowości czytelnicze dla dzieci jako najlepszą rozrywkę przyczyniającą się do rozwoju estetyczno – literackiego przekazujące idee otwartości i tolerancji w dzisiejszym świecie. Zachęcając do czytania opowiadaniem ,,dlaczego warto czytać książki …itd. ”oraz  rozmową ze słuchaczami na temat dobrze znanych tytułów, przedstawicielki wydawnictwa rozdawały dzieciom zakładki do książek, plakaty i naklejki promujące czytelnictwo. Można też było pooglądać nowości książkowe na kiermaszu, czy zakupić polecane bestsellery.

Serdecznie dziękujemy przedstawicielkom Wydawnictwa ZNAK Emotikon za współpracę, zaangażowanie oraz profesjonalne przygotowanie propozycji czytelniczych dla dzieci i młodzieży.

B. Ciaćma