Tuż przed świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole została zainstalowana pracownia językowa. Dzięki nowemu nabytkowi zarówno dzieci jak i nauczyciele będą mogli lepiej i efektywniej przyswajać sobie tajniki języków obcych. W nowej sali znajduje się 18 stanowisk dla uczniów i jedno stanowisko dla nauczyciela. Każdy korzystający z pracowni uczeń ma do dyspozycji słuchawki z mikrofonem, które są podłączone do stanowiska nauczyciela. Z kolei nauczyciel może kierować pracą uczniów przy pomocy specjalnego ekranu dotykowego. Oczywiście w pracowni znajduje się również tablica multimedialna.

W nowej, nowoczesnej pracowni lekcje języków obcych nabiorą z pewnością nowych treści. Uczniowie będą mogli pracować samodzielnie, w parach oraz w grupach. A wszystko pod baczną kontrolą nauczycieli.

Zarówno dzieci jak i nauczyciele są bardzo zadowoleni z powstania pracowni, którą możemy się pochwalić jako jedna z nielicznych szkół w gminie Iwanowice.

Jako pierwsi nową pracownię mogli zobaczyć goście szkolnej wigilii, którzy nie kryli swego uznania dla nowego nabytku naszej szkoły.

Tekst i zdjęcia – Andrzej Wołowczyk