W październikowe popołudnie spotkaliśmy się w naszej bibliotece, aby tradycyjnie podyskutować o książce 𝐄𝐥𝐞𝐧𝐲 𝐅𝐞𝐫𝐫𝐚𝐧𝐭𝐞, 𝐰ł𝐨𝐬𝐤𝐢𝐞𝐣 𝐩𝐢𝐬𝐚𝐫𝐤𝐢, 𝐩𝐭. „𝑪𝒐́𝒓𝒌𝒂”.
To powieść, w której wspomnienia głównej bohaterki Ledy mówią o dokonaniu przez nią wyborów w czasie swojego macierzyństwa, które wpłynęły na losy jej rodziny. To opowieść o kobiecie, która odkrywa siebie na nowo i staje do konfrontacji z przeszłością. Ocenia, wydaje sądy o ludziach, a potem okazuje się, że nie radzi sobie z własnymi emocjami, które powodują jej dziwne zachowanie. Chce manipulować ludźmi, lecz sama zostaje zmanipulowana. Psychika bohaterki może dać czytelnikowi dużo do przemyśleń wciąga w grę emocji i zdarzeń jak dobry kryminał.
Nasze spotkanie, owocne w przeróżne poglądy i dyskusje, przebiegło w miłej atmosferze przy kawie i słodkościach przyniesionych przez nasze klubowiczki.
Dziękujemy Paniom za przybycie i zapraszamy na następne spotkanie już w listopadzie.
Do zobaczenia!






