Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia ZUMBY, które planujemy uruchomić od 5 marca 2018.
 5 marca o godz. 18.00 odbędą się pierwsze, bezpłatne zajęcia pokazowe!
Zajęcia odbywałyby się w każdy poniedziałek o godz. 18.00, w na terenie Szkoły Podstawowej, w małej sali gimnastycznej i poprowadzi je Magdalena Dziadzio, instruktorka ZUMBY, członkini ZIN czyli Zumba Instructor Network. Jak sama mówi: „Zumba to moja pasja. Pierwszy raz na zajęciach byłam 4 lata temu i już po pierwszych wiedziałam, że Zumba to coś, co pokochałam. Postanowiłam że będę Instruktorem i zrobię to, o czym marzę. Instruktorem jestem od czerwca 2017 r. Aktualnie prowadzę zajęcia w klubie Platinium, w Akademii Tańca i Walki GOTA w Krakowie oraz w klubie ViVa w Michałowicach.”

  • Zapisy na zajęcia ZUMBY przyjmowane są w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Iwanowicach,
    w godzinach pracy GCKiB, lub mailowo: gckib@iwanowice.pl do dnia 28.02.2018 r.
  • W przypadku braku zgłoszeń wymaganej liczby osób lub innych przyczyn, niezależnych od GCKiB lub Instruktora, zajęcia mogą zostać odwołane, o czym wcześniej poinformujemy.

WAŻNE! Zajęcia wystartują, jeśli zbierze się grupa co najmniej 10 chętnych uczestniczek (bądź uczestników).
Gwarantujemy doskonałą zabawę i hektolitry wylanego potu!:)

  • Pierwsze zajęcia będą darmowe! Wszelkie formalności, opłaty za zajęcia oraz sprawy organizacyjne, w tym zgody na uczestnictwo w zajęciach osób niepełnoletnich, zmiany terminów wykorzystania wejść, itp. – leżą już w gestii Instruktora.
  • Do grupy można dołączyć w każdym momencie. Nowe osoby są mile widziane – im nas więcej – tym lepiej i weselej!:)

Serdecznie zatem zapraszamy do udziału w zajęciach wszystkie osoby, które lubią tańczyć, lubią ruch przy dynamicznej muzyce i mają niespożytą przez zimę energię:) – zarówno osoby początkujące, jak i te, które wcześniej rozpoczęły już przygodę z ZUMBĄ! Wszystkie zajęcia będą tak prowadzone, by każdy czuł się na nich dobrze i swobodnie.

Uwaga! Zajęcia przewidziane są one dla osób pełnoletnich. Pozwolenia na uczestnictwo osób poniżej 18. roku życia musi udzielić Instruktor, na podstawie pisemnej zgody rodzica lub prawnego opiekuna.