Serdecznie zapraszamy naszych czytelników oraz wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą nowości wydawniczych, które zostały zakupione do biblioteki w Iwanowicach.
Każdy Czytelnik znajdzie wśród nich coś dla siebie.
Nasze zbiory zostały zasilone literaturą dla dorosłych – przede wszystkim tak chętnie czytanymi kryminałami (“Tajemnica wzgórza trzech dębów” P. Borlik; “Chechło” Paulina Świst; “Tylko matka” Elisabeth Carpenter; “Wilkołak” Wojciech Chmielarz; “Pokaż mi” Marcel Mos; “Złe miejsce” Minka Kent; “Ciało” Agnieszka Krawczyk) literaturą obyczajową (“Wiosenne przesilenie” i “Letnie przesilenie” Jaonny Jax; “Pieśń o Achillesie” Madeline Miller; “Doktor Anna” i “Matki i córki” Ałbeny Grabowskiej; “Gdzie śpiewają raki” Delia Owens; “Miasto z mgły” Carlos Ruiz Zafon; “Obiecuję Cię kochać” Agnieszka Zakrzewska) , a także literaturą dla dzieci i młodzieży (dla dzieci seria HUMORKI oraz seria SPECJALNE MOCE; “Wielka księga emocji” Esteve Pujol i Pons Rafael Bisquerra Alzina; “Ludzie” Peter Spier; ” Wielka księga super mocy” Susanna Isern i Rocio Bonilla; “Petra” i wiele innych).
Wiele z zakupionych pozycji to książki, które świetnie sprawdzą się jako wstęp do zajęć w szkole lub w przedszkolu, dlatego zachęcamy do odwiedzenia biblioteki również nauczycieli i wychowawców. Czasem ciężko porozmawiać z dzieckiem o jego problemach i lękach ale z pomocą książki staje się to o wiele łatwiejsze ponieważ jest ona znakomitym wstępem do rozmowy.

Gorąco zachęcamy do przeglądania katalogu on- line (kolekcja “nowości”) oraz do odwiedzenia biblioteki w razie potrzeby doradzimy i pomożemy w wyborze :).