NOWE OBLICZE BIBLIOTEKI

Gminna Biblioteka Publiczna Filia w Widomej zakończyła remont i otworzyła swoje drzwi przed czytelnikami, i trzeba przyznać, że nawet Ci najwierniejsi, na których kartach bibliotecznych już dawno zabrakło miejsca na nowe książki, mogli swojej biblioteki nie poznać!

Efekty robią ogromne wrażenie, odświeżone i pomalowane zostały ściany a na podłodze położona wykładzina, znacząco podnosząc walory estetyczne, zmienił się również układ pomieszczenia, dzięki czemu młodsi czytelnicy zyskali więcej miejsca.

Otwarcie biblioteki zbiegło się w czasie z organizowaną akcją czytelniczą, zapraszając naszych czytelników do udziału w zabawie „Randka w ciemno z Książką – nie oceniaj książki po okładce”. Na randkę w ciemno z książką znalazło się mnóstwo chętnych, w tym dniu na czytelników czekały książki niespodzianki, obłożone w papier, przewiązane wstążeczką i obowiązkowo z walentynkowym serduszkiem.

Biblioteka jest dostępna dla wszystkich mieszkańców naszej gminy, zapraszamy więc do korzystania ze zbiorów dla dzieci, młodzieży i dorosłych czytelników.

Gminna Biblioteka Publiczna Filia w Widomej jest czynna:

Poniedziałek: 9:00 – 12:30

Wtorek: 9:00 – 12:30

Środa: 15:00 – 17:00

Czwartek: 9:00 – 12:30

/Elwira Żuradzka/