rugie Gminne Zawody Nordic Walking, które odbyły się 7 lipca 2024 roku, już za nami! 🌟 W tym roku trasa wiodła przez malownicze Iwanowice, oferując wszystkim uczestnikom niezapomniane widoki i mnóstwo ruchu na świeżym powietrzu. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym wyjątkowym wydarzeniu!

W zawodach uczestniczyły osoby w różnym wieku – od najmłodszych po seniorów. Nie zabrakło też atrakcji dodatkowych – pokaz akrobacji rowerowych wykonany przez Kamila Kobędzowskiego – KamilStunts przyciągnął wielu widzów.

Wyniki prezentują się następująco:

Trasa 6 km kategoria kobiety:

 1. Sylwia Pasińska-Skowron
 2. Edyta Kaczmarczyk-Karnia
 3. Barbara Morek

Trasa 6 km kategoria mężczyźni – wyjątkowo mamy trzy I miejsca ex aequo:

 1. Piotr Szczepara , Paweł Krzyworączka, Grzegorz Misztal
 2. Michał Bartula
 3. Filip Bartula

Trasa 2 km kategoria kobiety:

 1. Sylwia Kasprzyk
 2. Agnieszka Bubak
 3. Julia Obrusik

Trasa 2 km kategoria mężczyźni:

 1. Adam Buczko
 2. Piotr Krzyworączka
 3. Wojciech Obrusik

Najmłodszy uczestnik – Zuzanna Bartula, a najstarszy Krystyna Łakomy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji zawodów. W szczególności podziękowania należą się KGW Iwanowice za pyszne leczo, OSP Iwanowice za pomoc w przygotowaniu i zabezpieczeniu trasy, Spółdzielni Socjalnej “Nad Dłubnią” za wsparcie logistyczne, Firmie JA-MA-SU-JĘ za ufundowanie bonów na masaż, Pani Agnieszce Toporek za wyjątkową prezentację mocy olejków eterycznych, Panu Starszemu asp. Pawłowi Gibowskiemu i Sierżantowi sztabowemu Kamilowi Piganowi z Komedny Powiatowej Policji w Krakowie za pilotaż trasy, Pani Annie i Wojciechowi Stachura za udostępnienie miejsca pod parking, Inessie Boklach za aktywną rozgrzewkę na świeżym powietrzu.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za liczny udział i wspaniałą zabawę. Już teraz zapraszamy na przyszłoroczne zawody, które odbędą się w kolejnych miejscowościach naszej pięknej gminy.

Do zobaczenia!