Trzeci miesiąc naszych zajęć dobiegł końca. Był to bardzo gorący okres, ponieważ zaczęliśmy już przygotowania do dekoracji świątecznych i wiosennych. W ruch ruszyła krepina. Robiliśmy gałązki z kwiatami jabłoni, które ozdobią nasze wiosenne wazony, albo stroiki świąteczne. Powstały także piękne pisanki dekorowane metodą “karchocha”. Wstążka nie jest nam obca, jednak zawsze ważna jest precyzja, cierpliwość i dokładność. Nam się to udaje osiągnąć i efekty zawsze są zachwycające.

Druga metoda to sznurki z bibuły i pasmanteryjne dodatki – też przepięknie nam wyszło. Cały czas na poniedziałkowych zajęciach uczymy się, gramy, bawimy a nawet pieczemy. Zawsze jest czas na miłą pogawędkę zarówno Juniorów jak i Seniorów.

W marcu udało nam się wyjechać na wycieczkę. Mieliśmy okazję podziwiać góry wiosną. Widok jest niesamowity. Pogoda była piękna. Świeciło słońce – widoczność znakomita. Czyste niebo i widok gór z oddali. Widzieliśmy także zakopiańską skocznię narciarską. A na koniec czas rekreacji – termy Bukowina: baseny termalne, które pomogły nam się odprężyć i odpocząć.

Wiosna to czas porządków i pracy w ogrodzie, mimo to nasi uczestnicy znajdują czas na spotkanie.

DZIĘKUJĘ WAM ZA TO KOCHANI!!!

Animator – Krystyna Kowalczyk

Zadanie „Wspieranie osób w podeszłym wieku w integracji z młodzieżą” w 2017 r. jest finansowane ze środków Wojewody Małopolskiego i budżetu Gminy Iwanowice.