Miesiąc luty w OWS Sieciechowice upłynął nam pod hasłem ORIGAMI 3d oraz wspólnych gier, zabaw i uczenia się. Było bardzo miło i sympatycznie. Najpierw składaliśmy pojedyncze elementy modułowe origami 3d. Kiedy każdy miał zrobione około 400 modułów, mógł połączyć je w całość. Powstały piękne kolorowe wazony, koszyki, a także łabędzie. Powstały także lisy, kurczaki, pingwiny, pandy i inne zwierzęta. Każdy uczestnik mógł zrobić taki wzór, który mu się podobał najbardziej. Niektórzy wykonali nawet kilka. Bo w naszym gronie znajdują się prawdziwe artystki, które potrafią zrobić wszystko.

Prawdziwą przyjemność sprawia nam także wspólna nauka. Uczymy się matematyki i języka angielskiego. Wspólnie odrabiamy lekcje. Bawimy się także wspólnie: najmłodsi z najstarszymi. Są gry bardzo popularne, ale ponadczasowe. Są warcaby, państwa – miasta, statki, a nawet popularna 5 sekund. Jest SUPER, bo jesteśmy razem i miło spędzamy czas.
             

Animator Krystyna Kowalczyk

Zadanie „Wspieranie osób w podeszłym wieku w integracji z młodzieżą” w 2017 r. jest finansowane ze środków Wojewody Małopolskiego i budżetu Gminy Iwanowice.