W związku z wystąpieniem przypadków koronawirusa w Polsce oraz w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne informujemy, że indywidualne konsultacje, dotyczące pozyskiwania dofinansowania z Funduszy Europejskich dla mieszkańców Gminy Iwanowice, zaplanowane na dzień 27 marca br. (piątek) zostają odwołane.

Informujemy również, że bezpłatne dyżury w małopolskich gminach zamieniamy na konsultacje online. Wszystkich, którzy byli zainteresowani skorzystaniem z usługi bezpłatnych dyżury specjalistów z Punków Informacyjnych Funduszy Europejskich w gminach zapraszamy do kontaktu zdalnego. Już od poniedziałku, 16 marca 2020 r. o możliwościach pozyskiwania dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 można będzie porozmawiać online.

Podobnie jak w przypadku konsultacji stacjonarnych, również te online są bezpłatne i co ważne, zawsze w dogodnym terminie. Eksperci udzielą odpowiedzi o trwających naborach, wyjaśnią zasady aktualnie prowadzonych konkursów, podpowiedzą jak rozpisać skuteczny projekt i złożyć wniosek.

Jak skorzystać z usługi?

Konsultacje online odbywać się będą w godzinach pracy Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, czyli w poniedziałki od 8:00 do 18:00 oraz od wtorku do piątku od 8:00 do 16:00

Instytucje oraz osoby zainteresowane skorzystaniem z FE, mogą w kilku prostych krokach połączyć się z naszymi konsultantami.

Wystarczy wybrać aplikację Skype, wpisać login właściwy dla poszczególnych Punktów Informacyjnych:

Punkt Informacyjny w Tarnowie:

  • Login: fem.tarnow@umwm.malopolska.pl

Punkt Informacyjny w Nowym Targu:

  • Login: fem.nowy.targ@umwm.malopolska.pl

Punkt Informacyjny w Nowym Sączu:

  • Login: fem.nowy.sacz@umwm.malopolska.pl

Punkt Informacyjny w Chrzanowie:

  • Login: fem.chrzanow@umwm.malopolska.pl

Punkt Informacyjny w Krakowie:

  • Login: fem@umwm.malopolska.pl

O dalszych działaniach będziemy informować na bieżąco na stronie www.rpo.malopolska.pl, profilu Małopolska Fundusze Europejskie oraz pod nr Infolinii: (12) 616 06 16.

Za wszelkie niedogodności z tym związane bardzo przepraszamy.

/Zespół ds. Informacji o Funduszach Europejskich Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Krakowie/