Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie „Przyroda w Iwanowickich ogródkach” na najpiękniejszy ogród na terenie Gminy Iwanowice. Chcemy zobaczyć Wasze kolorowe zakątki przy gospodarstwach.

W tym roku postanowiliśmy pierwszy raz zorganizować nietypowy konkurs. Stawiamy na ogrody naturalne, w których znajdzie się miejsce również na warzywniak oraz drzewa i krzewy owocowe. Docenimy zaaranżowane,  własnoręcznie wykonane kąciki relaksu, w którym można odpocząć
w ciągu dnia, a w wolnej chwili biesiadować z rodziną.

Ze względu na stan epidemii większość mieszkańców została zmuszona do pozostania w domach,  mamy zatem teraz więcej czasu aby zadbać o swój kawałek ziemi, pragniemy Państwa zachęcić oraz zmotywować do zaprezentowania swojego pięknego ogródka.

Zachęcamy do udziału oraz włączenie się do tego niebanalnego konkursu wszystkich mieszkańców, ludzi młodych a szczególnie Seniorów z Gminy Iwanowie.

By wziąć udział w konkursie, wystarczy zrobić trzy zdjęcia ogrodu i w kilku zdaniach opisać jego uroki. Jeśli zdjęcia będą w lepszej rozdzielczości, łatwiej będzie ocenić zalety tego, co przedstawiają. Zdjęcia należy przesłać je na adres mailowy:  igajewska@iwanowice.pl

W temacie należy wpisać imię i nazwisko oraz nazwę miejscowości.

Do e-maila prosimy dołączyć skan lub zdjęcie wypełnionej karty zgłoszeniowej oraz klauzuli RODO.

Jeśli są wśród nas są osoby, które nie chcę brać udziału w konkursie, a mają ochotę pokazać, pochwalić się swoim pięknym ogródkiem to bardzo prosimy aby Państwo wysłali do nas 1 zdjęcie swojego ogrodu – te zdjęcia będą publikowane na Facebooku.   

Termin nadsyłania zdjęć do końca sierpnia 2020 r.

Dla wszystkich osób biorących udział w konkursie przewidziane są atrakcyjne nagrody 🙂