Szanowni Państwo

 Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w ramach współpracy z Wyższą Szkołą Humanitas z Sosnowca otwiera IWANOWICKI UNIWERSYTET DZIECIĘCY.

Program i cel Uniwersytetu Dziecięcego

Iwanowicki Uniwersytet Dziecięcy WSH to comiesięczne wykłady, konkursy, pokazy naukowe, warsztaty, eventy rodzinne i wycieczki! Celem inicjatywy jest zainspirowanie dzieci do własnych poszukiwań oraz pokazanie im różnorodności świata nauki.

Dla kogo?

Zajęcia skierowane będą do dzieci w wieku 4- 6 lat i  6-12 lat, ciekawych świata i nie bojących się zadawać pytań.

Kiedy?

Wykłady w Roku Akademickim 2017/2018 odbywać się od października do czerwca w soboty w godzinach porannych i dopołudniowych dla dzieci w wieku 6 – 12 lat, oraz w tygodniu (poniedziałek – piątek) w godzinach dopołudniowych dla dzieci w wieku 4- 6 lat.

Gdzie?

Wszystkie zajęcia będą odbywać się w Małej Sali Gimnastycznej Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Iwanowicach ( budynek Gminnego Zespołu Szkół w Iwanowicach)

Zapisy na Iwanowicki Uniwersytet Dziecięcy

Zapisy przyjmowane są wyłącznie on – line poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej www.uniwersytetdzieciecy.humanitas.edu.pl

Opłaty

Koszt uczestnictwa w całorocznych zajęciach wynosi tylko 100 zł. Pozostałe wydatki związane z funkcjonowaniem Uniwersytetu ponosi Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Iwanowicach.

Informacje

Wszelkie informacje oraz propozycje zajęć Iwanowickiego Uniwersytetu Dziecięcego umieszczone zostały w dołączonych załącznikach. Pozostałych informacji udziela Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Iwanowicach pod nr tel. 12 388 40 30 wew.29.

Monika Światek – Dyrektor GCKiB w Iwanowicach

 

Oferta_Iwanowice_2017_2018