Szanowni Państwo,
informujemy, że treningi Iwanowickiej Akademii Futbolu rozpoczynają się już w tą środę (tj. 17.05.) od godziny 16.00, na boisku przy Urzędzie Gminy w Iwanowicach. Drugim dniem treningu w każdym tygodniu będzie piątek również godz. 16.00.
Jeśli Państwo nie zdeklarowali jeszcze dziecka, a jest chętne brać udział w zajęciach, nic nie stoi na przeszkodzie, można przyjechać, zobaczyć i spróbować potrenować. Treningi do końca miesiąca maja będą bezpłatne.
Szczegółowe informacje dotyczące treningów w Iwanowicach można uzyskać u Pana Mieczysława Będkowskiego pod nr tel. 501-148-351.

Iwanowicka Akademia Futbolu oprócz zajęć na boisku będzie prowadzić treningi w ramach zajęć pozalekcyjnych, w poszczególnych placówkach oświatowych: Gminny Zespół Szkół w Iwanowicach, Szkole Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Widomej, Szkole Podstawowej im. św. Jana Bosko w Celinach, Publicznej Szkole Podstawowej i Publicznym Gimnazjum im. Świętej Jadwigi Królowej w Naramie. Terminy treningów są w trakcie ustaleń ze szkołami, wkrótce zostaną opublikowane na również na stronie internetowej. Szczegółowe informację można uzyskać u Dyrektorów poszczególnych placówek oświatowych lub u P. Mieczysława Będkowskiego.

W załączniku zamieszczamy deklarację oraz regulamin działalności Iwanowickiej Akademii Futbolu.

                                                                                                                                                                Monika Świątek

deklaracja-i-regulamin-IAF