Szanowni Państwo

 Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w ramach współpracy z Wyższą Szkołą Humanitas z Sosnowca otwiera IWANOWICKI UNIWERSYTET DZIECIĘCY.

Program i cel Uniwersytetu Dziecięcego
Iwanowicki Uniwersytet Dziecięcy WSH to comiesięczne wykłady, konkursy, pokazy naukowe, warsztaty, eventy rodzinne i wycieczki! Celem inicjatywy jest zainspirowanie dzieci do własnych poszukiwań oraz pokazanie im różnorodności świata nauki.

Dla kogo?
Zajęcia skierowane będą do dzieci w wieku 4- 6 lat i  6-12 lat, ciekawych świata i nie bojących się zadawać pytań.

Kiedy?
Wykłady w Roku Akademickim 2017/2018 odbywać się od października do czerwca w soboty w godzinach porannych i dopołudniowych dla dzieci w wieku 6 – 12 lat, oraz od listopada do czerwca w tygodniu (poniedziałek – piątek) w godzinach dopołudniowych dla dzieci w wieku 4- 6 lat. Harmonogramy w załączniku.

Gdzie?
Wszystkie zajęcia będą odbywać się w Małej Sali Gimnastycznej Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Iwanowicach ( budynek Gminnego Zespołu Szkół w Iwanowicach)

Zapisy na Iwanowicki Uniwersytet Dziecięcy
Zapisy przyjmowane są wyłącznie on – line poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej www.uniwersytetdzieciecy.humanitas.edu.pl
UWAGA! Przedszkolaki zapisywane są u swoich nauczycieli w poszczególnych przedszkolach na terenie Gminy Iwanowice.

Opłaty
Koszt uczestnictwa w całorocznych zajęciach wynosi tylko 100 zł. Pozostałe wydatki związane z funkcjonowaniem Uniwersytetu ponosi Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Iwanowicach.

Informacje
Wszelkie informacje oraz harmonogramy zajęć Iwanowickiego Uniwersytetu Dziecięcego umieszczone zostały w załącznikach. Pozostałych informacji udziela Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Iwanowicach pod nr tel. 12 388 40 30 wew.29.

Monika Światek – Dyrektor GCKiB w Iwanowicach

 

Harmonogram Uniwersytetu Dziecięcego Iwanowice_2017_2018

Harmonogram Przedszkolak na uczelni 2017_2018