Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Iwanowicach zaprasza do udziału w Gminnym Rodzinnym Konkursie Plastycznym na najpiękniejszą „BOMBKĘ BOŻONARODZENIOWĄ 2021”.

Tematem konkursu jest bombka bożonarodzeniowa nawiązująca do motywów z literatury (baśnie, legendy).

Forma pracy: przestrzenna. Technika: dowolna. Jeden uczestnik/rodzina może zgłosić jedną pracę. Aby wziąć udział w konkursie należy: a) wykonać bombkę bożonarodzeniową, b) zrobić maksymalnie 3 zdjęcia swojej pracy, dbając o staranną kompozycję zdjęcia (ładne tło, dobre światło – zdjęcia najlepiej wykonać w świetle dziennym), c) przesłać zdjęcia pracy wraz z wypełnioną i podpisaną Zgodą na udział w konkursie oraz podpisaną Klauzulą RODO na adres mailowy: gckib@iwanowice.pl do dnia 20 grudnia 2021 roku, d) w tytule maila należy wpisać „Bombka bożonarodzeniowa 2021”.

Termin składania prac: 20.12.2021 r. Prace należy składać mailowo na adres: gckib@iwanowice.pl

Prace konkursowe pojawią się na stornie Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Iwanowicach w dniu 24 grudnia 2021 r.

W konkursie mogą brać udział wszystkie dzieci mieszkające na terenie Gminy lub uczęszczające do szkół podstawowych i przedszkoli na terenie Gminy Iwanowice wraz z rodzinami. Zgłoszenia mogą być zarówno indywidualne jak i rodzinne.

O wyłonieniu zwycięzców decyduje ilość oddanych polubień /reakcji „Lubię to!” pod postem prezentującym zgłoszoną pracę, na fanpage’u Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Iwanowicach, w dniach głosowania tj. od 24 grudnia do 31 grudnia 2021 r. do godziny 12:00.

Lista nagrodzonych osób zostanie opublikowana na stronie internetowej Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Iwanowicach oraz fanpage’u na Facebooku.

Regulamin, zgoda na udział w konkursie oraz klauzula RODO dostępne poniżej: