„Zima i Ja”

Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Iwanowicach  zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia feryjne. Proponujemy aktywnie spędzić czas, nie tylko na warsztatach, ale i na sportowo. Zapraszamy na profesjonalne przedstawienie wystawione przez aktorów z Baśniowej Kapeli oraz na Zabawę Karnawałową z mnóstwem zabaw, animacji i słodkim poczęstunkiem. Wstęp na zabawę i przedstawienie bezpłatny, można przyjść samemu lub zabrać ze sobą kogoś dorosłego. Na poszczególne warsztaty liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia można dokonać dzwoniąc do  GCKiB w Iwanowicach pod nr tel .12 388 40 03 wew. 29. Zapewniamy dobra zabawę oraz profesjonalna opiekę prowadzących zajęcia p. Agnieszki Patoły, p. Agnieszki Cieklińskiej i p. Szymona Wesołowskiego. Ferie tuż, tuż, więc nie czekaj i poproś rodzica, opiekuna, aby dokonał zgłoszenia na zajęcia. Poniżej umieszczamy harmonogram. Serdecznie zapraszamy.

 30 stycznia, 10.00 – 14.00

„ Gry i zabawy najlepsze na nudę” – gry i zabawy stolikowe, piłkarzyki, bilard, x- box . Miejsce zajęć – świetlica wiejska w  Celinach działająca przy Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Iwanowicach. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

31 stycznia, 10.00 – 11.00

Przedstawienie teatralne Baśniowej Kapeli  „Sukienka Księżniczki Zosi” . Miejsce – remiza OSP w Iwanowicach. Wstęp wolny.

1 luty, 10.00- 14.00

„Ręcznie dekorowane” – warsztaty decoupage. Miejsce zajęć-  świetlica wiejska w Celinach wchodząca w skład  Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Iwanowicach. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

2 luty, 10.00 – 14.00

„Ręcznie dekorowane” – warsztaty decoupage. Miejsce zajęć-  OSP w Iwanowicach. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

3 luty, 10.00 – 12.00

„Zima na sportowo” – zajęcia sportowe na lodowisku. Miejsce – lodowisko na Orliku w Sieciechowicach. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

6 luty, 10.00- 14.00

„Zginamy, składamy” – warsztaty origami modułowe. Miejsce zajęć-  świetlica wiejska w Celinach wchodząca w skład Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Iwanowicach. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

7 luty, 10.00 – 14.00

„ Z igłą za Pan Brat” – warsztaty szycia. Warsztaty poprowadzi P. Agnieszka Cieklińska, właścicielka firmy „Tatinka” działającej na terenie naszej gminy. Pani Agnieszka czaruje nie tylko igłą, ale i swoja wyobraźnią. Cena warsztatów 25 zł. Liczba miejsc ograniczona.

8 luty, 10.00- 14.00

„Zginamy, składamy” – warsztaty origami modułowe. Miejsce zajęć-  OSP w Iwanowicach. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

9 luty, 10.00- 14.00

„W karnawale same bale” – bal karnawałowy. Miejsce OSP Iwanowice. Wstęp wolny.