Po olimpijskich i paraolimpijskich emocjach w Tokio czas na te związane ze sportem lokalnym. Na stu boiskach typu Orlik, we wszystkich szesnastu województwach, w dniach 9-19 września, odbędą się imprezy sportowe w ramach akcji „Dzień Sportu na Orliku 2021”. Z przygotowanych atrakcji skorzysta nawet 10 tysięcy uczestników!

Organizowana przez Fundację Orły Sportu akcja, to impreza sportowo-rekreacyjna dla dzieci i młodzieży, która w Sieciechowicach odbędzie się dnia 15 września i skierowana będzie dla uczniów klas 8 i 7 szkół podstawowych z terenu gminy Iwanowice. Uczniowie będą mogli sprawdzić się w różnych konkurencjach sportowych: piłce nożnej, koszykówce czy w testach sprawnościowych.

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły do udziału w zawodach. Zapisy u animatora Szymona Wesołowskiego pod numerem telefonu 509-075-294 do 10.09.2021r.

“Dzień Sportu na Orliku 2021” to projekt organizowany przez Fundację Orły Sportu i dofinansowany ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.