Dzień Dziecka w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Iwanowicach był dla nas, pracowników dniem niezmiernie ważnym i ekscytującym ponieważ po długich miesiącach przerwy mogliśmy znów gościć naszych milusińskich w ogrodzie. A zabawy i atrakcji było naprawdę wiele!
Przygotowaliśmy dla Was warsztaty – Las w Słoiku, które cieszą się naprawdę dużą popularnością ponieważ pozwalają na samodzielne stworzenie, w małym słoiczku bajkowego lasu i musimy przyznać, że lasy które tworzycie są wyjątkowe i niepowtarzalne. W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować firmie CELTOM z Iwanowic za finansowe wsparcie tych warsztatów – z całego serca DZIĘKUJEMY!!!
Tego dnia najmłodsi mieli również możliwość poskakania i poruszania się w rytm muzyki na pokazowych zajęciach ZUMBA KIDS ! Oczywiście towarzyszący im rodzice też mogli się powygłupiać i potańczyć razem z dziećmi.
Każde dziecko otrzymało słodki upominek co zawsze budzi na ich twarzy szeroki uśmiech 🙂 a zdolni animatorzy malowali śliczne buźki w różnokolorowe wzory.

Ponadto w tym szczególnym dniu odwiedziły nas dzieci z Samorządowego Przedszkola “Słoneczne” w Iwanowicach, które również miały okazję uczestniczyć w zajęciach zumby dla najmłodszych oraz mogły skorzystać z uroków naszego ogrodu, a zabawom nie było końca…
Dzieci z przedszkola odwiedziły też bibliotekę, która przez dłuuuugie miesiące pozostawała zamknięta dla czytelników i grup przedszkolnych. To spotkanie po ponad rocznej przerwie przyniosło nam samą radość, czytelnicy w bibliotece to najpiękniejszy prezent na dzień dziecka, które przecież drzemie w każdym z nas bez względu na wiek.

Bardzo Wam dziękujemy z ten dzień pełen wrażeń i pozytywnej energii.

Serdecznie zapraszamy na zajęcia, które w najbliższym czasie będziemy realizować. Zapraszamy również do bibliotek.
Do zobaczenia!!!