Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 4-9 lat na bezpłatne zajęcia pokazowe z tańca towarzyskiego, które będą prowadzone przez Szkołę Tańca Pasja z Krakowa. Odbędą się one 20 marca 2018 (wtorek) o godz. 16.00, w małej sali gimnastycznej, w Szkole Podstawowej w Iwanowicach.

Zajęcia poprowadzi Julia Mech – tancerka klasy mistrzowskiej A. Tańczy od 5 roku życia. Zdobyła wiele nagród w turniejach tanecznych, między innymi Mistrzostwo Okręgu Małopolskiego. Z zawodu jest nauczycielem przedszkolnym i wczesnoszkolnym, a zatem jest oprócz przygotowania tanecznego, posiada również i pedagogiczne. Od 7 lat pracuje jako nauczyciel tańca w Sportowym Klubie Tanecznym Pasja. 

Dewizą Szkoły Tańca Pasja jest nauka tańca poprzez zabawę. Program nauczania został specjalnie przygotowany dla dzieci w  wieku szkolnym i przedszkolnym. Podczas zajęć dzieci poznają wiele tańców: salsa, polonez, walc, samba, cha cha, pasodoble, rock and roll, tańce nowoczesne, a także wiele innych. Zajęcia te poprawiają również koordynację ruchową i uczą jak panować nad własnym ciałem.

Po zajęciach pokazowych przyjmowane będą zapisy na kurs, który rozpocznie się 27.04 i potrwa do końca bieżącego roku szkolnego.

Ważne informacje!

– Organizatorem zajęć jest Szkoła Tańca Pasja.
– Cena całego kursu (zajęcia 45-minutowe raz w tygodniu) od 27.04 do końca roku szkolnego (z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od zajęć lekcyjnych) to 110 zł/ dziecko, przy minimalnej liczbie 15 osób.
– Rodzeństwo uczestniczące w zajęciach zniżka 30% – 77 zł za drugie dziecko.
– Opłaty oraz wszelkie kwestie formalne związane z uczestniczeniem dziecka w zajęciach leżą po stronie Szkoły Tańca Pasja. O zasadach uczestnictwa, płatnościach oraz umowach zostaną Państwo poinformowani na zajęciach.
– Prosimy dzieci o zabranie na zajęcia wygodnych strojów oraz obuwia.

Zapisy na zajęcia pokazowe przyjmowane są w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Iwanowicach,
pod nr tel. 12 388 40 03 wew. 29, lub mailowo: gckib@iwanowice.pl