Szanowni Państwo,

do akcji szycia maseczek zgłosiły się liczne Koła Gospodyń Wiejskich oraz osoby indywidualne. W zeszłym tygodniu zostały przygotowane materiały i rozwiezione do osób oraz Kół które uczestniczą w akcji.

Już od wtorku (21-04-2020) sołtysi, radni oraz Ochotnicze Straże Pożarne będą dostarczać maseczki do osób starszych i najbardziej potrzebujących. Będą to maseczki wielokrotnego użytku. Do pakietu postaramy się dołożyć również egzemplarze gazety „Głosu Seniora”, aby tym drobnym gestem umilić osobom starszym czas, często spędzony w samotności.

Od środy – 22 kwietnia maseczki będą dostępne dla mieszkańców, przed budynkiem Urzędu Gminy w godzinach jego funkcjonowania.

Już teraz dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji szycia maseczek dla naszych mieszkańców. Dziękujemy Kołom Gospodyń Wiejskich z Celin, Grzegorzowic, Sieciechowic, Poskwitowa Nowego, Poskwitowa Starego, Lesieńca, Zalesia, Krasieńca Starego oraz Sułkowic. Dziękujemy Pani Joli i Pani Małgosi. Nic tak nie cieszy jak fakt, że w tym trudnym okresie mobilizujemy się i pomagamy innym.