Szanowni Państwo uroczyście ogłaszamy wyniki konkursu z III Iwanowickiego Kolędowania! ???

W kategorii występów indywidualnych III miejsce zajmuje Maja Patoła za kolędę „Zaśnij dziecino”. II miejsce wędruje do Wiktorii Musiałek za kolędę „Gdy śliczna Panna”, a miejsce I zajmuje Natasza Kobińska, która z mamą wykonała utwór „Skrzypi wóz”. Nagrodę publiczności za największa ilość polubień otrzymuje Julia Orzeł za wykonanie kolędy pt. “Józefie stajenki nie szukaj”, a także Maja i Jakub Ziębiec za wykonanie wokalno-instrumentalne “Przybieżeli do Betlejem”. Wyróżnienie dostaje Marcin Domagała za piękne zaśpiewanie niezwykle wzruszającej „Kolędy dla nieobecnych”.

W kategorii występów grupowych III miejsce otrzymuje KGW Grzegorzowianki za wykonanie utworu “Judzką krainę noc okryła” wraz akompaniamentem muzycznym. Taką samą liczę punktów zdobyła zarówno Szkoła Podstawowa w Poskwitowie, jak i Punkt Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Widomej, co oznacza, że wspólnie obejmują II miejsce ex aequo. Zwycięzcą kategorii grupowej tegorocznego Koncertu Kolęd w ramach III Iwanowickiego Kolędowania zostaje Szkoła Podstawowa w Sieciechowicach. Wysokie noty zdobyła także Szkoła Podstawowa w Iwanowicach! W związku z uzyskaniem najwyższej liczby polubień (głosów) pod filmem, szkoła dostaje bardzo zasłużoną nagrodę publiczności!

Wielkie brawa dla wszystkich laureatów! ?? Serdecznie gratulujemy! ? O terminie odbioru nagród poinformujemy w najbliższym czasie

Dzięki Państwa hojności w naszej Gminnej e-Skarbonki WOŚP udało nam się zebrać 2070 złotych. Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy!