Regulamin Gminnych zawodów łyżwiarskich w Sieciechowicach.

 1. Zawody odbędą się 13. 02. 2020 r.(zbiórka godzina 8.30) i podzielone zostaną na 3 kategorie jednoczenie dla chłopców i dziewcząt: (Klasy I-III Szkoły podstawowe
  Klasy IV-VI Szkoły podstawowe; Klasy –VII, VIII Szkoły podstawowe).
 2. Konkurencja polegać będzie na jak najszybszym pokonaniu toru przeszkód załącznik 1.
 3. Do każdej kategorii szkoła wystawić może maksymalnie 4 zawodników. Każdy zawodnik ma trzy próby, z których do klasyfikacji liczył będzie się czas lepszy. Dla najlepszych sportowców czekają cenne nagrody.
 4. Zgłoszenia do 7.02.2020 r. u Pana do Szymona Wesołowskiego pod nr. telefonu 509-075-294.
 5. Uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie, organizator nie ponosi odpowiedzialności za wypadki podczas zawodów.
 6. Osoby startujące w zawodach muszą posiadać podpisaną klauzulę informacyjną RODO, zgodę na udział w Gminnych Zawodach Łyżwiarskich i zgodę na wykorzystanie wizerunku dziecka oraz ważną legitymację szkolną (wszystkie niezbędne dokumenty oddajemy organizatorowi w dniu zawodów a są one dostępne dostępne w załącznikach tego maila).
 7. Organizator zapewnia obsadę sędziowską.
 8. Organizator zastrzega sobie prawo do interpretacji wszystkich kwestii spornych.
 9. Zawodnicy biorący udział w zawodach muszą posiadać rękawiczki, czapki lub kaski (możliwość wypożyczenia na miejscu w dniu turnieju).
 10. W zależności od ilości zgłoszonych drużyn i zawodników możliwe jest zmiana ilości przejazdów oraz godzin rozpoczęcia zawodów. Dodatkowo 5 osobowa reprezentacja Gminy Iwanowice z klas IV-VI weźmie udział ogólnopolskich zawodach łyżwiarskich na Stadionie Narodowym w Warszawie.
 11. Przyjmuje się, że zgłoszenie do zawodów jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
 12. Czas trwania zawodów oraz godzina zakończenie uzależniona jest od ilości zgłoszonych szkół i zawodników.
 13. Dojazd na miejsce zawodów we własnym zakresie.

Poniżej dokumenty do uzupełnienia:

Zgoda RODO Zawody Łyżwiarskie

Opis testu sprawnościowego:

Każdy zawodnik startuje z przed belki znajdującej się na linii startu. Na sygnał krokami lewa i prawa noga przechodzi nad 4 belkami  położonymi na lodzie w odległości 50 cm jedna od drugiej, jazda przodem (5 m), przejazd pod przeszkodą (wys. Poprzeczki 110 cm) ,przejazd nad 2 pachołkami (30 cm wys.) leżącymi w odległości metra tzw. beczułki, jazda przodem 6 metrów do pachołka, jazda po łuki 90 °  w prawo obok pachołka, jazda przodem do kolejnego pachołka umiejscowionego w tej samej linii w odległości 4 metrów, objazd pachołka łukiem w lewo 360 ° i przejazd do slalomu między 3 pachołkami ustawionymi co 1,5 metra w kierunku startu, jazda przodem 6 metrów, hamowanie przy krążku, podniesienie krążka z lodu i jazda przodem 6 metrów w kierunku mety usytuowanej obok linii startu.